+421 907 854892 info@supertravel.sk
facebook twitter
min.
max.
Rozšírené vyhľadávanie

Otázky?

Telefonické a mailové konzultácie:
+421 905 265015
+421 907 854892
info@supertravel.sk Pondelok – piatok, 9,00 – 17,00

Newsletter

Platobné možnosti

1. Vklad v hotovosti alebo prevodom na účet

Platbu máte možnosť realizovať buď priamym vkladom na účet alebo prevodom na náš bankový účet.

Platba v hotovosti – úhradu realizujete tak, že peniaze osobne vložíte na účet v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky alebo Všeobecnej úverovej banky kdekoľvek na Slovensku.
Platba bankovým prevodom – úhradu poukážete bankovým prevodom na náš bankový účet z ktorejkoľvek inej banky prostredníctvom Vášho internet bankingu, telebankingu, či inou formou bankového prevodu, ktorý ponúka Vaša banka.

Pri bankovom prevode z inej banky prosíme o zaslanie potvrdenia o úhrade na rezervacie@supertravel.sk.
Pri platbe prevodom však treba počítať s dlhším časom potrebným na prijatie platby na náš účet, a to v trvaní 1-2 pracovných dní od odoslania Vašej platby z Vašej banky.
To môže byť určitou nevýhodou v prípadoch, ak ide o zájazd last minute, kedy je ponuka časovo alebo kapacitne limitovaná.

Po výbere tejto platobnej metódy Vám na stránke potvrdenia rezervácie zobrazíme všetky potrebné údaje (celková suma, variabilný symbol a čísla bankových účtov), na základe ktorých platbu poukážete na náš bankový účet. Nezabudnite uviesť správny variabilný symbol, aby sme Vašu platbu vedeli správne identifikovať v čo najkratšom čase.

2. Platba kreditnou alebo debetnou kartou

 

Tento spôsob platby je najrýchlejš
Pre platbu kartou môžete použiť debetnú alebo kreditnú kartu vydanú ktoroukoľvek bankou doma i v zahraničí. Prijímame platby týmito kartami:

  • VISA / VISA Electron
  • MasterCard
  • Maestro
  • Diners Club International
  • American Express

Pri tomto type platby máte možnosť platiť online. Platba je rýchla a absolútne bezpečná.
Aby ste mohli používať platby online, musíte mať k svojej karte Vašou bankou zriadenú túto službu s limitom, ktorý si dohodnete. Je to bežný a moderný spôsob platenia na internete.
Údaje o Vašej karte zadávate priamo na zabezpečenej stránke našej partnerskej banky, ktorá garantuje maximálnu bezpečnosť Vašej platby tým, že komunikácia medzi Vaším prehliadačom a platobnou stránkou je kryptovaná, takže nemôže dôjsť k zneužitiu údajov o Vašej karte.
 Nikto zo zamestnancov našej spoločnosti nemá prístup k údajom o Vašej karte. Týmto Vám garantujeme maximálnu bezpečnosť Vašej platby kartou na našich stránkach.

Za platbu kartou si naša spoločnosť neúčtuje žiadne poplatky, Vaša platba však môže byť spoplatnená podľa aktuálneho cenníka Vašej banky, ktorá kartu vydala. 

3. Platba internetovým bankovým prevodom

Internetové bankové prevody patria medzi bežné a obľúbené spôsoby platby na internete. Základným predpokladom pre realizáciu takejto platby je bankový účet klienta s internet bankingom, zriadený v niektorej z nasledujúcich bánk:

  • Tatra banka - TatraPay
  • VÚB - ePlatby VÚB

Výhodou tohoto spôsobu platby je to, že nemusíte zadávať číslo kreditnej či debetnej karty, ale len autorizujete bankový prevod s predvyplnenými údajmi na platobnej stránke Vašej banky, na ktorú Vás automaticky presmerujeme po výbere tohoto typu platby. Aj v tomto prípade je Vaša platba maximálne zabezpečená a chránená priamo našou partnerskou bankou.
Za platbu internetovým bankovým prevodom si naša spoločnosť neúčtuje žiadne poplatky, Vaša platba však môže byť spoplatnená podľa aktuálneho cenníka Vašj banky, ktorá kartu vydala. Tieto poplatky sú medzi Vami a Vašou bankou, rovnako, ako pri iných podobných transakciách.