+421 907 854892 info@supertravel.sk
facebook twitter
min.
max.
Rozšírené vyhľadávanie

Otázky?

Telefonické a mailové konzultácie:
+421 905 265015
+421 907 854892
info@supertravel.sk Pondelok – piatok, 9,00 – 17,00

Newsletter

Ako objednať

Ako si objednať dovolenku na portáli www.supertravel.sk

Vitajte na portáli supertravel.sk !

Vybrať si dovolenku nemusí znamenať stres z hľadania, porovnávania a vyberania z množstva ponúk a katalógov v rôznych cestovných kanceláriách. My Vám to chceme uľahčiť a ušetriť Váš čas a rozhodovanie. Na portáli www. supertravel.sk nájdete stovky výhodných ponúk, aktualizovaných online, za konečné ceny, bez skrytých a neočakávaných poplatkov .
Môžete si svoju dovolenku vyberať a zaplatiť z pohodlia domova alebo kdekoľvek, kde je to pre Vás pohodlné a príjemné. Dovoľte, aby sme Vám predstavili tento veľmi jednoduchý a pohodlný postup.

ÚVODNÁ STRÁNKA

Na úvodnej stránke Vám predstavujeme hlavné menu nášho portálu, ktoré ponúka prehľadne usporiadané základné sekcie pre vyhľadávanie dovoleniek. Nájdete tu aj možnosť rýchleho vyhľadávania, ako aj všetky potrebné informáciie, kontakty a možnosť registrovať sa pre zasielanie aktuálnych newsletterov. Našim cieľom je, aby výber Vašej dovolenky bol čo najpohodlnejší a najjednoduchší, preto Vám ponúkame tento jednoduchý návod, ako na to.

Postup pre výber a zakúpenie dovolenky je prehľadný a možno ho rozdeliť do týchto krokov:

1. Výber lokality

Vašu dovolenku, charterovú letenku alebo hotel si môžete vyberať z ponuky v rámci hlavných kategórií - zájazd, letenka alebo hotel v ľavej časti stránky. Kliknutím na príslušnú záložku si vyberáte kategóriu a zároveň máte k dispozícii kompletný vyhľadávač zájazdov, leteniek, hotelov a filter kritérií aj s možnosťou rozšíreného vyhľadávania.
V prípade, že ešte neviete cieľ svojej dovolenky, alebo len hľadáte nejakú zaujímavú a atraktívnu ponuku, môžete si priamo vyberať zo špeciálnych kategórií, akými sú Last minute, All inclusive, Exotika alebo sa dať inšpirovať mimoriadnymi a akciovými ponukami cez obrazové bannery, či odporúčaniami v rámci Top destinácií. Rovnako tak si môžete vyberať z ucelených ponúk našich či zahraničných touropeátorov v rámci kategórie Slovenské a české CK alebo Nemecké a rakúske CK.

Zadaním termínu, cieľovej destinácie, počtu osôb a ostatných triediacich kritérií a stlačením tlačítka "vyhľadaj" sa Vám zobrazia príslušné destinácie a lokality. K dispozícii sú základné informácie o danej lokalite, počasí a informácia o ponukách od najnižšej ceny.
Kliknutím na tlačítko "vybrať" sa dostávate k ponuke hotelov v príslušnej destinácii.

2. Výber hotela

Teraz máte k dispozícii všetky hotely, ktoré v požadovanom termíne spĺňajú Vami vybrané kritériá . V tomto kroku získate prehľad ponúkaných hotelov so základnou informáciou o lokalite ako aj cenovej hladine, (konečná cena od...)
Jednotlivé ponuky hotelov si môžete "rozbaliť" kliknutím na "informácie o hoteli" a zistiť tak ďalšie informácie. Nájdete tam všetky potrebné informácie o krajine, destinácii, lokalite a aktuálnom počasí. Zároveň zistíte, ktorí touroperátori ten-ktorý hotel ponúkajú a tiež popis produktu od jednotlivých touroperátorov. Všetky popisy hotelov od zahraničných cestovných kancelárií sú v nemčine aj v slovenčine, preložené službou Bing.
Ponuka hotelov v tomto kroku je spravidla rozsiahla, preto si ju môžete zúžiť, resp. upresniť ďalším filtrovaním na tejto stránke, a to výberom kritéria zobraziť podľa letoviska, ceny, či skupiny touroperátorov.
V prípade, že ste nenašli to, čo ste hľadali, môžete sa vrátiť späť na výber lokalít a upraviť kritériá vyhľadávania.
V prípade, že ste si svoj hotel vybrali, pokračujte stlačením tlačidla "termíny a ceny".

3. Termíny a ceny

Následne sa Vám zobrazia všetky ponuky k danému hotelu - tu si teda môžete vybrať svoj konkrétny termín.
V tomto kroku sú k dispozícii všetky možnosti a alternatívy vo vybranom časovom limite a zvolenom hoteli .
Ďalej tak môžete vyberať podľa dátumu odletu, miesta odletu, dĺžky pobytu, touroperátora a konečnej ceny produktu. Samozrejme s popisom všetkých služieb, ktoré sú zahrnuté v cene.
Vybranú alternatívu a dostupnosť vybraného hotela si môžete overiť kliknutím na tlačidlo "overiť".
Ak je Vaša voľba úspešná, zobrazí sa Vám v zelenom poli hlásenie, že výber bol úspešný, zobrazí sa celková cena vrátane poplatkov pre všetky cestujúce osoby. Zároveň sa Vám ponúkne možnosť "pokračovať".
Kliknutím na toto tlačidla sa Vám otvorí stránka na vyplnenie Vašich údajov.

4. Vaše údaje

V tomto kroku uvidíte sumarizáciu a potvrdenie Vášho výberu - vybratý produkt, termín, počet osôb, dĺžku pobytu , typ stravovania, ubytovania, dopravu a celkovú cenu za všetky osoby, vrátane zliav a príplatkov.
Aj tu si môžete pozrieť popis hotela a predbežné odletové časy.

Venujte pozornosť vyplneniu osobných údajov všetkých účastníkov zájazdu a skontrolujte si zároveň aj platnosť Vášho cestovného dokladu. Ich absencia alebo neplatnosť je výlučne na zodpovednosť objednávateľa.

1. Vypllňte požadované osobné údaje a vyplnené údaje si dôkladne skontrolujte.
Systém vyhodnotí chybové alebo chýbajúce údaje chybovou hláškou, len pokiaľ ide o systémové chyby.
Za obsahové chyby, ako je správne vyplnené meno, adresy a kontakty zodpovedá objednávateľ.

2. Po vyplnení osobných a kontaktných údajov si môžete vybrať typ poistenia, prípadne ďalšie doplnkové produkty.
S výberom poistenia zároveň potvrdzujete súhlas s poistnými podmienkami. Zobrazí sa Vám celková cena Vašej dovolenky, vrátane poistenia pre všetky osoby.

3. Spôsob platby
Vyberte si spôsob platby z našej ponuky podľa toho, ktorý Vám najlepšie vyhovuje. Výber platobnej metódy uskutočníte zakliknutím kruhového políčka, ktoré sa nachádza pri jej názve.

4. Súhlas s podmienkami a objednanie
Pred konečným potvrdením objednávky je objednávateľ povinný zakliknúť

  • súhlas s obchodnými podmienkami
  • súhlas so zmluvnými podmienkami
  • súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlas so zasielaním noviniek je dobrovoľný.
Záväznú objednávku uzavriete a odošlete potvrdením a kliknutím na tlačidlo "Objednať"

5. Platba

Na základe vybraného spôsobu platby budete v ďalšom kroku presmerovaní na príslušnú stránku banky, kde platbu uskutočníte. Po uskutočnení platby nezabudnite kliknúť na tlačidlo „Pokračovať“ tak, aby ste sa vrátili naspäť na naše stránky, kde Vám v prípade úspešnej platby zobrazíme potvrdenie Vašej rezervácie.
Vaša platba je bezpečná, keďže prebieha priamo na stránke banky, ktorá poskytuje jej maximálne zabezpečenie.
Údaje o Vašej kreditnej alebo debetnej platobnej karte spracováva priamo banka a my s týmito údajmi neprichádzame do styku.
Ak sa rozhodnete platiť Vašou kreditnou alebo debetnou platobnou kartou, platobná stránka našej partnerskej banky bude od Vás vyžadovať zadanie čísla Vašej karty, dátumu expirácie a 3-miestny CVV/CVC kód, ktorý je vytlačený na zadnej strane Vašej karty.
Ak sa rozhodnete platiť online bankových prevodom, ak takýto v spolupráci s Vašou bankou ponúkame, postupujte, prosím, podľa pokynov uvedených na platobnej stránke Vašej banky tak, ako ste zvyknutí týmto spôsobom platiť aj u iných internetových obchodníkov.
V prípade, že Vaša platba nebude úspešná, opakujte prosím Vašu platbu tou istou alebo isi vyberte inú platobnú metódu.

Spôsoby platby za dovolenku, popis a inštrukcie

6. Potvrdenie

V tomto kroku sa Vám zobrazí Potvrdenie Vašej rezervácie , ale len v prípade, že rezervácia prebehla úspešne.
Priamo na našej stránke Vám zobrazíme všetky údaje o Vašom zájazde a tiež číslo rezervácie, ktoré si, prosím zapíšte a uschovajte. Číslo rezervácie používajte ako variabilný symbol pri úhrade.

Na tejto stránke máte k dispozícií aj ďalšie dokumenty na stiahnutie/vytlačenie, ako napríklad poukaz a pokyny k Vášmu zájazdu, zmluvné podmienky. Tieto dokumenty Vám zašleme aj na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri Vašich kontaktných údajoch.
Dúfame, že Vašu rezerváciu sa Vám podarilo úspešne ukončiť. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte mailom na
rezervacie@supertravel.sk alebo telefonicky na 045 557 23 78.

Radi Vám pomôžeme.